033 | ŠTRAMBERSKÁ TRUBA
JELÍNEK-CÍNA František (1882 - 1961)
Olej na kartonu, 35,5 x 50,5 cm, rámováno, datace – okolo 1930, signováno vlevo dole CÍNA JELÍNEK.